بلاگ سایه گالری

بلاگ سایه گالری، بلاگ سایه گالری بخشی است که برای آموزش و آگاهی برای مشتریان تاسیس شده است. در بخش بلاگ میتوانید آموزش های مورد نیاز خود را در زمینه آرایش پیدا کنید. همچنین میتوانید مبدأ برندها و تاریخچه آنها را مطالعه کنید. با دانستن تاریخچه و اینکه هر برند چه کیفیتی دارد. یا اینکه چه محصولاتی تولید میکند. میتوانید راحت تر برند مورد علاقه و یا مورد اعتماد خودتون را بیابید. همچنین در این بخش نکات آرایشی به زبانی شیوا و راحت گفته میشود. اکثر این نکات، نکات عملی بوده و شما میتوانید در واقعیت از آن ها بهره ببرید.

در این بخش، نقد و بررسی و مقایسه محصولات آرایشی و بهداشتی از برند های مختلف قرار میگیرد. بخش نقد و بررسی به صورت هفتگی بروز میشود تا اگر محصولات جدید باکیفیتی به سایت اضافه شده بودند؛ نقد و بررسی این محصولات را هم ببینید.

گاهی پیش می آِید که برای خرید در بین محصولات زیاد و متنوعی که در بازار موجود است سردر گم میشویم. در این هنگام وجود یک منبع بی طرف که طرفدار برند خاصی نباشد میتواند به شما کمک کند که به راحتی محصول بهتر را تشخیص داده و آن را بخرید. بخش بلاگ فروشگاه سایه دقیقا همین کارایی را دارد. بهترین محصولات را اینجا بیابید. و از همینجا بخرید.

میخواهید از سایه گالری خرید کنید؟ اینجا کلیک کنید

میخواهید پیج سایه گالری در اینستاگرام را ببینید؟ اینجا کلیک کنید


برند کامان

برند کامان (COMEON) یک برند ایرانی تحت لیسانس سوییس است. هدف آن تهیه و تولید محصولات بهداشتی سازگار با انواع پوست و بدون آسیب زیست محیطی است. کامان دارای گواهی بالاترین استاندارد کیفیت از لابراتوار اتو سوییس می‌یاشد….